SALON AVİZE MODELLERİ 2022 YILINDA NASIL DEĞİŞTİ?

SALON AVİZE MODELLERİ 2022 YILINDA NASIL DEĞİŞTİ?

SALON AVİZE MODELLERİ 2022 YILINDA NASIL DEĞİŞTİ?

16/10/2022

SALON AVİZE MODELLERİ 2022 YILINDA NASIL DEĞİŞTİ?

2022 AVİZE MODELLERİ NELERDİR

Sürekli değişen modaya avize modelleri de eşlik etmektedir. Bu yüzden 2022 avize modelleri beraber inceleyelim istedik.

Mekanımızın havasını değiştiren, ilk girişte göze çarpan en önemli ev aksesuarlarımız aydınlatmamızdır. Avize, aplik, bahçe aydınlatması, abajur gibi aydınlatma bu yüzden çok önemlidir.

Evimizi bir insan gibi düşündüğümüzde onun tarzını en iyi şekilde yansıtan doğru seçilmiş bir mücevherat gibidir. Avizelerde her zaman şıklığın, gösterişin, hatta kimi zaman sadeliğin, asaletin birer gösterisidir.

Ancak avize modellerini seçerken; nerede kullanacağımız sorusu çok önemlidir. Çünkü; mutfakta, salonda , yemek odasında, yatak odasında, çalışma odasında, çocuk odasında, misafir odasında gereken ışık miktarı, boyut, renk gibi özellikler birbirinden farklıdır. Aslında sağlık açısından da farklı olmalıdır. Ancak biz bu yazımızda salon avize modelleri 2022 yılında hangi modeller daha çok tutuldu, hangi avize modelleri daha ön planda onu inceleyeceğiz.

 

Her yıl değişen avize modellerinde 2022 avize modellerine sizler için göz atalım dedik.

Gözümüze çarpan ilk model; TOP (glop) Avize Modelleri oldu. Birçok yerde görmeye başladığımız top avize modelleri sıralı, bazen bir üzüm salkımını hatırlatır gibi dizili, bazen lineer görünümüne sahip. Bu avizelerin en çok salonlarda, yemek odalarında tercih edildiği görülmektedir. Böylelikle salon avize modelleri 2022 yılı için düşündüğümüzde şüphesiz ki ilk akla gelen top avizeler olacaktır.

Padova Avize, Petos Avize, Polıno Avize, Ponte Avize bu modellerin sadece bir kaçıdır. Sitemizde bir çok 2022 avize modellerini ve top (glov) avize modellerini inceleyebilirsiniz.https://htaydinlatma.com/padova-5-li-antik-lak-avize-5xe27.html

https://htaydinlatma.com/petos-4-l%C3%BC-altin-sirali-avize-4xe27.html

https://htaydinlatma.com/polino-4-l%C3%BC-eskitme-sirali-avize-4xe27.html

https://htaydinlatma.com/ponte-6-li-yuv.-avize-esk.-6xe27.html

 2022 avize modellerini incelemeye devam ettiğimizde gözümüze çarpan bir diğer model; şüphesiz ki sarkıt avize modeller olacaktır. Mekanlara çok şık bir hava katan sarkıt avizeler yine salon avize modelleri 2022 de adından oldukça söz ettirecek gibi. Benito avize, Rezza avize, Capola avize, Barısta avize yine son zamanlarda oldukça satan modern sarkıt avize modellerinden sadece bir kaçıdır. Bunları sizler için derledik ancak çok daha fazla çeşide ulaşmak için sayfamızda ana sayfadan, modern avizelere tıklayabilirsiniz.

 

 

 

 

Benito avize

https://htaydinlatma.com/benito-ledli-eskitme-masa-%C3%BCst%C3%BC-sarkit-33w-3000k.html?search=sark%C4%B1t&page=2

Rezza avize

https://htaydinlatma.com/rezza-3-l%C3%BC-altin-sarkit-3xe27.html?search=sark%C4%B1t&page=2

Capola avize

https://htaydinlatma.com/capola-3-lu-altin-sarkit-avize-3x-e27.html?search=sark%C4%B1t&page=2

Barısta avize

https://htaydinlatma.com/barista-2-li-eskitme-ledli-k.boy-sarkit-48w-3000k?search=sark%C4%B1t

Gibi modeller sitemizde  salon avizeleri modelleri 2022 yılı deyince akla ilk gelenlerdir

Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz mekanınızın fotoğrafını bize gönderip, mekanınıza uygun avize modelini beraber seçme konusunda size iç mimarlarımız ile ücretsiz destek verebiliriz.

1980 Yıllarında Aile Şirketi Olarak Kurulan HT Aydınlatma, Başarılı Ve Tecrübeli Geçmişiyle Hizmet Sektöründe Ankara'nın Önde Gelen Aydınlatma Firması Olarak Adını Duyurmuştur.
Hizmet Sektöründe Kendisine Dürüstlüğü  İlke Edinmiş Olan Firma Üçüncü Neslinde Sektöre Girmesiyle, Değişen Çağın Teknolojilerine Ayak Uydurarak Her Geçen Gün Firmasına Yenilik Katma Heyecanı İçinde Hizmet Vermektedir.
Satış sonrası hizmeti ve dürüstlüğü ilke edinmiş politika ile ilerleyen nesilden nesile aktarılan firmamızda binlerce çeşit ürün mevcuttur. Özel tasarım ürünlerde HT AYDINLATMA  tarafından yapılmaktadır.
Son Trendleri Avize Modelleri 2022,Salon Avize Modelleri 2022, Modern Salon Avizeleri, Modern Led Avize, Sarkıt Avize, abajur ağacı, avize ağacı , led avize, Modern sarkıt avize  Gibi Bir Çok Modelle Ankara Batıpark Avm De Hizmete Devam Etmektedir.

Şimdiden iyi alışverişler dileriz.

 

 

Yorum Ekle

Ht Aydınlatma © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır.